Apie mus

Kas yra Rūdys niekad nemiega?

Rūdys niekad nemiega yra nepriklausomas kelionių žurnalas, rašomas keleto motociklizmo entuziastų. Čia rasite didelių svajonių aprašymus, įspūdžius iš trumpų pasivažinėjimų, nepažintus horizontus, tepaluotas rankas. Norime, kad mūsų kelionių istorijos taptų įkvėpimu kitiems, o vėliau ir realiais planais.

Ką reiškia pavadinimas?

Esame įsitikinę, kad viską reikia daryti dabar, neatidėlioti, nelaukti geresnių laikų. Jeigu lauksi, rūdys ės ne tik tavo motociklą, bet ir tave, tavo vidinį mechaniką, tavo vidinį keliautoją, tavo norus ir svajones. Tad jeigu nori keliauti, pravažiuoti dar nevažiuotu keliu, įsigyti motociklą, apie kurį svajoji ar kurti savo custum baiką, reikia nemiegoti, nes rūdys irgi niekad nemiega.

Kas čia rašo?

Žurnalistas Viktoras Jakovlevas yra šio žurnalo įkūrėjas, kelerius metus filmavęs aprašinėjęs savo moto keliones su draugais. 

Donatas Stundis ir Rimantas Vančys aprašė savo ekspediciją iš komforto zonos Pietų Amerikoje.

Rūdys niekad nemiega Youtube kanale rasite ir kitų herojų: pakelės maisto guru ir senovinių kawasakių faną Augustiną Jasilionį, žmogų orkestrą Kęstutį Petrikonį, Artūrą Pečiulį, Tomą Survilą ir keletą kitų.

Kodėl reikia registruotis?

Dar prieš juodąją Facebooko skylę, TikToko beprotybę, Instagramo influencerius ir begalines Youtube upes... buvo elektroninis paštas. Susigrąžinkite dvasios ramybę, nauji nuotykiai pasieks jus paštu, jums nereikės nerimauti, kad kažką praleidote.

Jokio šlamšto ir nemokamai. Didelės kelionės įvyksta retai, tad gali būti, kad būsite jau apie mus pamiršę, kai gausite seriją naujų pasakojimų.

Kartais gali taip nutikti, kad naujienlaiškis nueis į šlamštą arba reklamos skyrių - ištraukite jį iš ten.

Mes turime ir Facebooko puslapį ir Youtube kanalą, bet jeigu esate registruoti čia - Jums viskas bus gerai. Svarbiausia, neleiskite Markui Zuckerbergui spręsti, kas Jums įdomu.

Ką gauna registruoti skaitytojai?

Viską, ką galime duoti: mūsų išskirtinius tekstus, taip pat galimybę komentuoti ir dalyvauti diskusijose. Galėsite paklausti ko nors protingo.

Mes rašome keliaudami, todėl apie mūsų nuotykius sužinosite anksčiau nei visi kiti. 

Į paštą karts nuo karto gausite ir mūsų naujienlaiškį, kuriame - naujos idėjos, motociklų apžvalgos, moto pasaulio naujienos ir maršrutai.

Nemokamai?

Taip! 

Jūs galite paremti šį žurnalą, bet tik tuo atveju, jeigu norite, ir tokia suma, kokia norite. Tarkim, tai arbatpinigiai, jeigu gerai praleidote laiką arba radote naujų idėjų. Mokėjimas yra vienkartinis.

Kita vertus, nepamirškite, kad internetas iš principo nėra nemokama vieta ir galiausiai baigiasi net labiausiai pasišventusių keliautojų noras sėdėti valandų valandas rašant tekstus, redaguojant vaizdo medžiagą ir tvarkant foto archyvus.

Net ir mažas atlygis skatina kūrybiškumą, kokybę ir objektyvumą.

Pasakykite kitiems

Pažįstate žmonių, kuriems įdomu žinoti, kurioje šalyje mums nuleido padangą? Arba kur neįmanoma gauti nakvynės lietingą rudens vakarą? O kaip ta teta, kuri mėgsta perrinkinėti vidaus degimo variklius? Nusiųskite jai nuorodą, juk laiškus gauti visada malonu!

Juodos avys baltose pievose

Žmonės mėgsta pasakoti apie savo keliones. Ir tiesą sakant, jeigu nepapasakosite, niekas apie tai nesužinos. Jeigu Jūs keliaujate, rašote, fotografuojate - galite tapti mūsų kviestiniu autoriumi, net jeigu nuotykis buvo vienas ir labai trumpas.

Kai kuriems iš mūsų - rašyti, prodiusuoti, redaguoti foto ir video medžiagą yra kasdienis darbas. Jeigu manote, kad Jums reikia patarimų, kaip papasakoti apie savo keliones - parašykite mums.

Galite parašyti ir be jokios priežasties


Pilną baką?

Šis žurnalas išlaikomas iš tyro entuziazmo. Su Jūsų pagalba galėtume papasakoti daugiau nuotykių.

NUPIRKITE MUMS BENZINO