Pasileiskite plaukus Balkanuose

Pasileiskite plaukus Balkanuose
🧭
Registracija baigėsi.

Mes taip pat buvome pasimetę: norėjome važiuoti, ten, kur žandikaulis net neužsidaro iš susižavėjimo, bet iki tol reikėjo įveikti tūkstančius kilometrų, praleisti ne vieną neypatingą nakvynę kažkur pakelėje. Degalinės, prasti dešrainiai, lietus ir dylančios padangos.

Turime sprendimą

Mes nuvešime Jūsų motociklus į Dubrovniką, Kroatijoje. Priekaboje yra šešios vietos motociklams. Jau pagaunate?

⏱️
Data: gegužės 5-12 d.
🚚
Motociklą ir mantą nuvešime iki Dubrovniko oro uosto. Po savaitės parvešime.
👉
Kaina: 690 EUR (nuvežti ir parvežti)
✈️
Kaip nuskristi? Yra tiesioginiai skrydžiai: Vilnius - Dubrovnikas; Dubrovnikas - Vilnius.
Išlipate iš lėktuvo, sėdate ant savo motociklų ir pabėgate savaitei nuo niūrios kasdienybės. Po savaitės sėdate į dar vieną tiesioginį skrydį pilni įspūdžių ir juos pasakojate, kol kiti pavyzdžiai klausosi. Reikėtų tik nepramigti lėktuvo.

Štai Jums garso takelis, pasileiskite ir pagalvokite:

audio-thumbnail
Balkan Gypsy Party
0:00
/2:53

Kodėl šitas pasiūlymas yra geras?

Nes susiorganizuoti motociklų nuvežimą, jų pristatymą tiesiai į oro uostą ir vėliau jų parvežimą yra rakštis subinėje

Gal nuomotis pigiau ir paprasčiau?

Čia kaip kas mėgsta. Standartiškai motociklo nuoma Europoje yra apie 70-120 EUR, priklausomai nuo firmos, šalies ir motociklo. Yra gerų argumentų už nuomą, ir gerų prieš. Donatas Stundis visai neseniai sudėjo tuos svarstymus ir skaičiavimus į savo tekstą, paskaitykite.

Kartu su motociklu nuvešime ir Jūsų daiktus: šalmus, striukes, sukneles, pripučiamus čiužinius ir mikrobangų krosneles - viską, kas reikalinga keliaujant motociklu.

Kodėl Dubrovnikas?

Dubrovnikas - patogi vieta tokios kelionės startui. Vingiuoti Adrijos jūros pakrantės keliai Kroatijoje. Visiškai šalia - nekomfortinė Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija arba Albanija. Net galite pasiimti keltą tiesiai į Barį Italijoje ir... mes jau dabar Jums pavydime.

Kaip paruošti motociklą?

Palečių ar specialių rėmų pervežimui nereikia. Motociklai bus apdrausti ir vežami dengtoje priekaboje. Pasikrauname Vilniuje, dėl kitų miestų parašykite mus.

Ar galite nupirkti lėktuvų bilietus?

Mes nesame kelionių agentūra, bet mes galime Jumis pasirūpinti. Bilietus užsakysime patys arba nukreipsime jus pas ilgamečius partnerius kurioje nors kelionių agentūroje. Parašykite, kad Jums to reikia.

Kodėl datos fiksuotos?

Datos yra priderintos pagal AirBaltic skrydžius į Dubrovniką iš Vilniaus. Mes patys skrisime tuo lėktuvu. 

Ar Rūdys niekad nemiega chebra važiuos kartu?

Mes skrisime tuo pačiu lėktuvu, o toliau - vargu. Žmonės tiesiog labai skirtingai keliauja: skiriasi vairavimo įgūdžiai, tempas, atstumai, piniginės storis ir pan. Būtų per daug sudėtinga įsipareigoti.

Kaip rezervuoti?

Yra tokia nedidelė forma apačioje, užpildykite ją ir pradėsime bendrauti. Kai jau žinosite visus atsakymus į savo klausimus, atsiųsime sąskaitą dėl 50€ rezervacijos mokesčio.

Rezervacijos forma
Nesate tikri dėl sąlygų? Netinka datos? Parašykite:Pasiruoškite

Paruoškite motociklą

Prieš keletą metų Edgaras netoli Transfăgărășano Rumunijoje sulaukė netikėtos pagalbos iš žvejoti važiuojančio motociklisto. Nesavanaudiško rumuno poelgis nunešė Edgarui stogą ir grįžęs jis įkūrė nedidelę dalių krautuvę. Nesame radę geresnių kainų Lietuvoje.

MK DALYS

Daugiau apie kelionę, kuri pakeitė Edgaro gyvenimą